Рукавичка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Рукавичка » Conter Strike » Змагання


Змагання

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

Примаються заявки на змагання СS 1.6, зареєструватися можна в ігроаому клубі "ФЛЕШКА"

Отредактировано @FYRCHUK@ (2008-01-15 22:12:59)

0

2

ок! Але потрібно набрати народу більше. мінімум 4 команди...

0

3

Ми вже шукаємо...

0

4

А коли змаганя

0

5

Пацани збирайте як найбільше команд.Це всім буде вигодно!Наща команда обовязково виступить рано чи пізно на aлешці. Я думаю це буде інтересно!!!!

0

6

:)  :)  :)

0

7

Хамилион написал(а):

А коли змаганя

Тоді коли нормально підготуємся до змагань-тоді і будуть. але то все залежить від вас самих........

0

8

опа я собі БАНДУ зберу в мене коріши грають в команді A - Gaming вот я і з ними поучаствую з вами ... Ви тільки скажіть коли і яка ціна бо ми не дуже шарим грати ))) Тільки шоб без 4итерства і всякої єрунди ... Контер бажано 1.5 - 1.6 з великим паком карт (КОНТЕР ФОРЕВЕР [реклама вместо картинки] )

0

9

да це правда 1.6 самий лучший ! але я б хотів пограти 1.5 там просто КАРТ багато турнірних , так шо клан С4.tm.gor хоче CS 1.5 [реклама вместо картинки]

Отредактировано BlackShadow (2008-01-19 16:07:55)

0

10

Всем привет я тоже люблю CS и с удовольствием поучаствовал б с вами на турнире !!!

0

11

Я скинув вчора кучу нових карт! Є даже треніровочно з деякими прострелами! Просто шоб грали 1.5 кс я не чув.....
Psixo - а какие проблемы приезжай к нам и сразимся)))

0

12

да я просто КС 1.5 кожен день в и - нети граю и мени там бильше подобається - він якийсь динамічніший чим 1.6 !!! І в 1.5 я таких хлопців знаю шо їх троє протів нас 10 - 15 грали б хоть на 1000 грн ... [реклама вместо картинки]

0

13

скрізь серйозні чемпи проходять на 1.6 або пропаченій 1.6.... А 1.5 ше себе так не зарекомендував в світі! Я знаю шо в неті є серйозні пацани, но і в області таких багато!!! Є бажання можете виїхати в Хмель сразитися з харошими командами, наберетись досвіду,а це нікому не помішає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

14

ти не мені це говори я вже не раз на всяких чемпах був і повір там було тяжко , а тут мені всеодно чи 1.5 - чи 1.6 главне шоб зробити чемп ато - буде согодня , буде завтра , на другу неділю і ше досіх пір нема (((   [реклама вместо картинки]

Отредактировано BlackShadow (2008-01-22 20:36:20)

0

15

Пацани десь в кінці квітня буде в ХНУ відкритий чемп там є достойні команди - з Нетішена, Славути, Старкона... і тд і тп, якшо е бажання можете попробувати,вам не помішає!!!!!!!!!.............. но тільки 5 на 5 мінімум з двома замінами!
П.С. но треба багато тренуватися і на кожну карту мати пару тактік бо там любительський рівень не проходить!!!!! Пацани сидять сутками в кс.

0

16

Я тільки за!!! на протязі місяця я думаю підготовлю достойну команду! Бо так з фанаря в кс змагання не проводяться і ти це повинен знати якшо ти такий обізнаний.........

0

17

Да мені нема коли готуватись в мене з школой і з тим поступанням часу нема ! так шо якшо приїдете то виступим як зможем ... Мені якшо чесно всеодно з ким грати , главне участь . Я не кажу шо я там мастер спорта але якшо спиной вийдеш то може хоть покоцаю , так шо грати можна

Отредактировано BlackShadow (2008-01-22 23:18:23)

0

18

BlackShadow написал(а):

главне шоб зробити чемп ато - буде согодня , буде завтра , на другу неділю і ше досіх пір нема (((

BlackShadow написал(а):

главне шоб зробити чемп ато - буде согодня , буде завтра , на другу неділю і ше досіх пір нема (((

А хто таке говорив шо буде Сьогодні-завтра і тд і тп...? Збирались зробити але сам знаєш хто спортив це все.

п.с. потрібно вести себе по людськи і тоді всае буде...

0

19

ти бачив шо я шось робив ??? ну давай тоді розкажи шо я робив такого шо ти неназиваєш -  не ПОЛЮДСЬКИ ... ну ???   [реклама вместо картинки]    І ви тоді самі сказали шо буде в ниділю, назбиралось 5 команд , все я з всіма домовився і прийшов сказати шо є 5 команд а ви сказали шо нічого не буде бо я десь там кричав з кимось шо сусіди чули а хоть я в той час сидів дома і того небачив , такшо ненада мені казати як я себе веду !!!!!!!!!!!!!!!!

Отредактировано BlackShadow (2008-01-23 16:42:41)

0

20

Хмм....  а хто ж це все спортив????
я ненаю наприклад!!!!!!!!!!!!
:O

0

21

А тобі то яка різниця ти ніби участь береш ???

0

22

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

0

23

Так шо адмін робиш заявки і провадим чемп з контри , чи Ілюха ше не може команду зібрати ??? ... [реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

0

24

Оо - турнир с КС !? А когда , можно и я поучаствую !? [реклама вместо картинки]

Отредактировано CS-Striker (2008-02-22 18:40:04)

0

25

И ябы не отказался выступить с своей командой
Хочу уточнить а тимы тока з Городка? или с ХМ тоже катит?,,,,,

0

26

Хм... Хмель !) незнаю незнаю це треба подумати - бо якшо буде чемп тильки команд ГОРОДКА то вибачайте((( а якшо нихто не буде против то будь-ласка !

Отредактировано BlackShadow (2008-03-13 20:36:50)

0

27

кому нужно место в клане???? я всё равно уезжаю в москву на выходные, да и завязываю уже с игрушками)))))) поеду буду в городе осваиваться, можем погулять) остановлюсь в гостинице на ночь "Инкогнито"incognito-hotel.ru тут её координаты

0


Вы здесь » Рукавичка » Conter Strike » Змагання


Создать форум. Создать магазин