Рукавичка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Рукавичка » Conter Strike » просьба админу ...


просьба админу ...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

админ поставте плиз контер 1.5 вин ше лучший чим 1.6 !!! PLEASE

0

2

А шо це за  контр? перший раз чую

0

3

спитаєш в адміна я йому дав на синьому DVD CS 1.6 i CS 1.5 . Хай поставить - подивишся

Отредактировано BlackShadow (2008-01-22 19:14:41)

0

4

а про 1.7 не чув ??? зайди в і-нет подивись ...

0

5

Я привик грати в 1.6. 1.5 і 1.7 не пробував!!! Но можна попробувати,може понравиться.А ти сам хоть грав? Які враження,лучше чим 1.6?

0

6

якшо чесно мені найбільше подобається 1.5 там більш динамічна гра і швидші рухи в ній , бо в 1.6 все якось трошки повільніше . 1.5 - це традиційний контер , з нього усі починали . А 1.7 я бачив тільки рекламу і сам ще не грав , навіть демо не бачив =((  А в Флешці в адміна є 1.5 постав попробуй а потом скажеш свої враження , якшо до мене то - це на мій погляд самий кращий контер тому що я на ньому навчився грати і тому напевно він мені найбільше подобається   [реклама вместо картинки]

0

7

Коли я попробую то я тобі скажу вже на верку шо луче!

0

8

а що за Контра з магією????
Хтось про таке чув???

Отредактировано _kompik_ (2008-01-23 22:10:13)

0

9

Про це вже весь Світ чув і грав її , а ти тільки питаєш шо то таке - це CS Warcraft

0

10

_kompik_ написал(а):

а що за Контра з магією????
Хтось про таке чув???

Да я знаю что это за котра красивая но не ефективная если пострелять 5 на 5 (((

0

11

BlackShadow написал(а):

админ поставте плиз контер 1.5 вин ше лучший чим 1.6 !!! PLEASE

Поверти кс 1.5 отстой. Обасную всеевропейской асоциацеей КС замечин глюк в этой версии, и по этому придлогаеться играть новую версию 1.6с 19патчем!!!

0

12

А я знаю чого в 1.5 глюк найшли - того шо там вси баги игри роблять на вси 100% и того його сняли и зробили 1.6 САМИМ ЛУЧШИМ ))) а через баги і глюки появились ...

0


Вы здесь » Рукавичка » Conter Strike » просьба админу ...


Создать форум. Создать магазин